Web sitesi tasarım – İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı

Web sitesi tasarım

Web sitesi tasarım nedir, web sitesi tasarımı nasıl yapılır? Web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorum kime yaptırmalıyım diyorsanız cevabı bu yazımızda sizlerle. Web sitesi tasarımı, web tasarım uzmanları tarafından HTML kodlarının, CSS ile şekillendirilip, PHP yazılımı ile birbirine bağlanarak yayınlanması işlemidir. Web sitesi tasarımı HTML kodlama bilen kişiler tarafından yapılır. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel tasarımcılarımızla web sitenizi profesyonel olarak yapıyoruz. Grafik tasarımcılarımız tarafından resimleriniz grafikleniyor. Metin yazarlarımız firmanızı en iyi şekilde tanıtan metinler yazıyor. Profesyonel web tasarım ara yüzü ile kullanışlı, mobil uyumlu web sitesi yapıyoruz.

Günümüzde web sitesi tasarımı çoğumuzun ihtiyacı haline gelmiştir. Günümüzde evden satış yapan ev hanımları, evden çalışanlar, küçük işletmeler, büyük işletmeler hepsi bir web sitesine ihtiyaç duyar. Hepimiz web sitelerimiz ile ürün ve hizmetlerimizi daha iyi gösteririz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgilenen ziyaretçileri sitemize çekeriz. Bu sayede daha fazla kazanç elde etme şansını yakalarız. Sizde web sitesi yaptırarak kazanç elde etmek istiyorsanız bizi 0532 683 1343

Web sitesi tasarımı nedir?

Web sitesi tasarım nasıl yapılır?

Web sitesi tasarım fiyatları ne kadardır?

Hangi web tasarım firması daha iyi?

Tüm bu sorulara detaylı olarak yanıt vereceğimiz bu yazımız, web sitesi tasarım konusunda aklınıza takılan sorulara ışık olacak. Web tasarımı yaptırmadan önce mutlaka okumanız gereken güzel bir yazı hazırladık sizlere. Yazımızın devamını okumak yerine hemen arayıp bilgi almak istiyorum diyorsanız 0532 683 1343 nolu hattımızdan bizi arayabilirsiniz. Devam etmek istiyorsanız web tasarım konusunda bilgiye doyacaksınız.

Web sitesi tasarım,

Web sitesi tasarımı, web tasarım uzmanları tarafından HTML kodlarının, CSS ile şekillendirilip, PHP yazılımı ile birbirine bağlanarak yayınlanması işlemidir. Web sitesi tasarımı HTML kodlama bilen kişiler tarafından yapılır. Bizde bir web tasarım firması olarak, profesyonel tasarımcılarımızla web sitenizi profesyonel olarak yapıyoruz.

Grafik tasarımcılarımız tarafından resimlerinize güncel grafik tasarım trendlerine uygun grafik yapıyoruz. Metin yazarlarımız firmanızı en iyi şekilde tanıtan metinler yazıyor. Profesyonel web tasarım ara yüzü ile kullanışlı, mobil uyumlu web sitesi yapıyoruz. Bu yazıya web tasarımcı olmayı düşünerek geldiyseniz, HTML kodlama dilleri ile ilgili kitapları okumanızı tavsiye ederim. Mutlaka HTML kodlama teknolojileri ile ilgili kitapları okuyun. Videoları izleyin ve tekrarlar yapın. Web sitesi yaptırmak isteyen biriyseniz yazıyı okumaya devam ediniz.

Web sitesi tasarım günümüzde işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Artık işletmelerden ziyade ev hanımları da, evden çalışanlarda web sitesi yaptırıyorlar. Çünkü web sitesi sayesinde hiç tanımadığı kişilere ulaşıp hiç tanımadığı kişiler sayesinde kazanç elde edebiliyorlar. Günümüzde pazarlama ve iletişimin en önemli yardımcıları web tasarımları.

Web sitesi tasarım

Web siteleri sayesinde aynı ürünü tekrar tekrar anlatmak zorunda kalmıyoruz. Sitemize giren ziyaretçi ürün ve hizmet hakkında ön bilgi sahibi oluyor.

Tasarımı gören ziyaretçi kurumsal olduğumuzu artık biliyor. İletişim sayfasına girip adresimizi ve numaralarımızı görüyor. Talep sayfasına girip talep oluşturabiliyor. İsterse doğrudan arayıp sizinle konuşabiliyor. Bu ve bunun gibi bir çok detay daha fazla kazanç elde etmemizi sağlıyor.

Günümüzde oteller ve restoranlar için rezervasyonlu web siteleri yapıyoruz. Oto kiralama firmaları için araç bilgilerini gösteren, aracın kiralanabilecek günlerini gösteren kiralama formları yapabiliyoruz. Üye kaydı yaparak kazanç elde eden meslekler için üye kayıt formları oluşturuyoruz. Bu ve bunun gibi bir çok sektöre ve işe özel web site tasarımı yapıyoruz. Bu tasarımlar adeta bir pazarlamacı gibi sizin adınıza müşteri kaydı yapıyor. Kolaylıkla kazanç elde edebilmenin önemli yollarından biri web siteleri.

 

Web sitesi tasarım fiyatları

Web sitesi tasarım fiyatları günümüzde çok farklı fiyatlara sahiptir. 500 tl gibi bir fiyata da web sitesi yapan bulunur, 5 bin liraya da web sitesi yapan web tasarımcı vardır. Bu fiyat farkını web tasarımın kalitesi oluşturur. Siz bütçenize uygun web sitesini yaptırmaya çalışırsınız. Web sitesi yaptırmadan önce, herhangi bir ücret ödemeden önce mutlaka örnek web sitesi görmek istediğinizi söyleyin. Verilen örnekler hayalinizdeki web sitesine uygun ise yolunuza devam edersiniz. Örnekleri beğenmediyseniz web tasarımcınızdan daha fazlasını beklemeyiniz. Gösterilen örneklerdeki firmaları arayıp web tasarım firmanızı teyit edin. Gösterilen referans firmaların memnuniyet durumunu kısaca konuşmanızda fayda var.

Web sitesi tasarım fiyatlarındaki farklılıkları biraz detaylandıralım. Bazı web tasarım firmaları 500 TL gibi bir tutara web sitesi yaptığını söyler. 500 TL ödeme yaptığınızda, ilave olarak alan adı ücreti talep eder. Onu da ödediğinizde hosting ücreti talep eder. Onu da ödediğinizde kurumsal mail kurulumu için ücret talep eder. Bu da fiyatın katlanmasına ve en başındaki fiyat beklentinizin dışına çıkılmasına sebep olur.

Eğer bu fiyatın dışına çıkılmadan size bir web sitesi yapılacaksa o web sitesi kopya kodlu bir web sitesidir. Bunlardan uzak durun, arama motorları kopya web sitelerini sevmez. Örneğin Google arama motoru kopya web sitesini indeksine almaz. Dolayısıyla Google arama motorunda görünmezsiniz. Web sitesiyle ilgili ödeyeceğiniz her kuruşun bir karşılığı vardır. Web sitesi tasarımı yaptırırken ödeyeceğiniz ücretten ziyade ihtiyacınıza uygun tasarım yapılıp yapılmayacağını araştırmanızda fayda var. İnnova Web Tasarım olarak bizler her şey dahil paketimizle sürpriz ücret çıkarmıyoruz. İhtiyacınızı önceden dinleyerek, firmanıza özel özgün tasarım yapıyoruz. Ortalama fiyatlarımızla cebinizi yakmadan web sitesi sahibi oluyorsunuz.

Web tasarım paketimizin detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Posts

Categories